BOHATEROWIE

IMG_0619 (Kopiowanie)Kryśka (Agnieszka Brzezińska)

Marzycielka, dziewczyna ze wsi, nauczycielka… Wydawałoby się, że nieśmiała, prostolinijna i serdeczna Kryśka –  stanie się w konfrontacji ze sławą ofiarą – naiwnym i bezmyślnym narzędziem w rękach innych. Jednak „im dalej w las” tym bardziej rozbudza się w niej coś niekoniecznie pozytywnego, co pozwala jej rozwinąć niesamowitą karierę, ale też i przejąć nad nią kontrolę. Jakim kosztem?

 

 

 

 

 

 

IMG_0589 (Kopiowanie)DIWA (Teresa Gałczyńska)

Wielka gwiazda kina i teatru – Danka, zwana przez tabloidy Diwą. Zimna, bezwzględna, szorstka jak papier ścierny – ludzie i ich uczucia obchodzą ją tyle co zeszłoroczny śnieg… Nagle zaczyna odkrywać, że jej gwiazda przygasa, że pojawiają się inne, jaśniejsze. Jak sobie z tym poradzi? Co zrobi by zaprowadzić właściwy „porządek” na nieboskłonie?

 

 

 

 

 

buczkowski-696x498Stanisław (Zbigniew Buczkowski) ojciec Kryśki. Barwna postać. Mieszka z córką na wsi, z zamiłowania myśliwy. Kocha swoją córkę i wskoczył by za nią w ogień.

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0525 (Kopiowanie)

Marlene (Marzena Sobczak)Pośród meneli – postać zagadka. Nie wiadomo skąd się wzięła na ulicy, zasłania się/lub  amnezję. Nie stroni od alkoholu, uwielbia zapach perfum, z uporem podejmie się każdej pracy i z każdej pracy z hukiem wyleci. Wraz z przyjaciółmi Sebkiem i Stefanem – walczy z codziennością, marzy o lpszym losie i ucieka przed przeszłością – czy ta przeszłość ją dogoni?

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0007 (Kopiowanie)

Cezary (Daniel Szczypa) Czarny (?) charakter, acz niezwykle barwny człowiek. Narkotyki, imprezy, kobiety – to tło dla jego kariery znanego reżysera… Jego żona – Diwa, mająca już dość wyczynów Ce

zarego – wywala go z domu. Najsensowniejszym krokiem w zaistniałej sytuacji jest oczywiście zemsta :)

 

 

 

 

 

 

IMG_9951 (Kopiowanie)Artur (Wiesław Kowalski) Producent filmowy. Przyjaciel Cezarego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_MG_7755

Karol (Maciej Wrzosek)

Strażak OSP

– Wybawca dla kotów, które utknęły na drzewach, niestrudzony bojownik o serce ukochanej Kryśki, w której kocha się od dzieciństwa. Przeprowadza szturm za szturmem, lecz każda szarża rozbija się o, zdaje się, niezniszczalne mury. W końcu Kryśka daje nogę ze wsi i staje się sławna.. Co zrobi Karol?

 

 

 

_MG_7893Sebek (Sławomir Tomczak)
Postać komediowa. To przyjaciel Marleny z ulicy. Pije, ćpa, układa sobie życie na ulicy. To on przygarnął Marlenę, kiedy nie miała się gdzie podziać. Jest jej przewodnikiem po zaułkach miasta i świecie lokalnych meneli. Pogodzony ze swoją sytuacją, jest przekonany, że Marlenę też od zawsze mieszka na ulicy i śmieje się z jej marzeń. Sam lubi swoje życie, a raczej dzielnie stawia mu czoła, co nie zawsze mu wychodzi. Skory do bitki i zabawy. Generalnie olewa wszystkich „bogaczy” i kpi z ich wygodnego życia. Lubi swoją wolność i próbuje przekonać Marlenę, że powinna żyć tu i teraz, a nie wiecznie na coś czekać.

 

 

 

IMG_9841 (Kopiowanie)

Stefan menel (Maciej Gruszczyński) Dobry starszy kumpel Marlenki i Sebka. Ulice i zakamarki Warszawy zna, jak własną kieszeń. Często pod jego namową, Sebek wpada w nie lada tarapaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0394 (Kopiowanie)Fotograf Serge) Adrian Szymański.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0136 (Kopiowanie)Alicja (Karolina Kowalczyk)
Postać pozytywna. Asystentka Diwy. Dziewczyna zwariowana ale i przestraszona. Biega na zawołanie, stara się być skrupulatna i zawsze na czas, jednak przez stres robi gafy. Zabawna postać która wnosi dużo pozytywnej energii do serialu. Jest uosobieniem dziewczyn, które potrafią pracować za pół darmo i znosić obelgi, aby być bliżej tzw. gwiazd.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0566 (Kopiowanie)

Marta (Justyna Waśniewska)Koleżanka Kryśki i Karola. Dziewczyna ze wsi. Z Kryśką łączy ją  przyjaźń. Skrycie zakochana  w Karolu.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0599 (Kopiowanie)Andżelika (przyjaciółka Kryśki i Marty). Zabawna, troskliwa, uczuciowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O serialu

„Cena sławy” to serial komediowy podbarwiony wątkami sensacyjnymi i dramatycznymi, który w krzywym zwierciadle ukazuje świat show-businessu.

Muzyka z serialu

Aktualności

LoonaFilm Production

8 września 2017

PRODUKCJA

21 lipca 2017

Startujemy!

17 lipca 2017

Instagram

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Sponsorzy