O serialu

poster1

 

„Cena sławy” to serial komediowy podbarwiony wątkami sensacyjnymi i dramatycznymi, który w krzywym zwierciadle ukazuje świat show-businessu. Akcja dzieje się głównie w Warszawie i fikcyjnej wsi Januszowo. Losy bohaterów, ukazują blaski i cienie bycia gwiazdą i drogę, jaką trzeba przejść, by trafić na pierwsze strony tabloidów lub na samo przysłowiowe „dno”. Miłość, ambicja, zdrada, zazdrość, przyjaźń, oszustwo, zemsta, przekupstwo, poświęcenie – w akcji serialu nie zabraknie silnych emocji, a wszystko okraszone jest ciętym żartem, odwołującym się do absurdów współczesnej rzeczywistości.
Każdy z bohaterów musi dokonywać trudnych wyborów i poświęceń, a na szali, oprócz tytułowej sławy, stawiana jest często przyjaźń, miłość i pozostanie sobą. Jedni osiągają swoje cele ciężką pracą, inni idąc „po trupach” a jeszcze inni szukają dróg na skróty. Świat show- businessu to nie tylko blask fleszy, przepych, imprezy i lekkie życie. Wielkie pieniądze jakie za tym stoją, niejednokrotnie stają się magnesem dla przestępców, oszustów i ludzi którzy nie zawahają się, by wykorzystać innych do własnych celów. Dla jednych „Cena sławy” stanie się szansą na lepsze życie, dla innych pułapką.plakatdiwa

 

O serialu

„Cena sławy” to serial komediowy podbarwiony wątkami sensacyjnymi i dramatycznymi, który w krzywym zwierciadle ukazuje świat show-businessu.

Muzyka z serialu

Aktualności

LoonaFilm Production

8 września 2017

PRODUKCJA

21 lipca 2017

Startujemy!

17 lipca 2017

Instagram

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Sponsorzy